Magikrooms Domus

  • 120 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Gelegen in de wijk Pantheon, op sechts 5 minuten wandelafstand van de La Fattorietta, biedt Magikrooms Domus Rome appartement van 120 m² plaats aan maximaal 11 gasten. Het appartement biedt een bubbelbad voor een meer ontspannen verblijf.

Om u comfort te verhogen vindt u een bidet, een bubbelbad en een douche in het appartement. Bovendien zijn er ook een haardroger, een badmuts en badlakens.

Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, hebben Magikrooms Domus appartementen zelfvoorzienende faciliteiten zoals koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei.

Het Forum van Trajanus ligt binnen een paar straten van dit 2-slaapkamer appartement, terwijl de St-Pietersbasiliek zich binnen minder dan 1 km hier vandaan bevindt. Vaticaanstad ligt binnen 20 minuten lopen vanaf de 1-badkamer accommodatie. Magikrooms Domus appartement is op 850 meter van de bushalte Leone XIII/Spina bushalte en ligt tevens binnen het bereik van het metrostation Valle Aurelia.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Magikrooms Domus Rome
Luxe Vatican Penthouse
Mobiele prijsaanbieding

Luxe Vatican Penthouse

9.5
Voortreffelijk 11 beoordelingen
185 m van de accommodatie
USD 608 USD 547
per nacht
Dew Vatican Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Dew Vatican Apartment

9.7
Voortreffelijk 67 beoordelingen
477 m van de accommodatie
USD 128 USD 115
per nacht
Gregory Retreat
Mobiele prijsaanbieding

Gregory Retreat

8.9
Fantastisch 34 beoordelingen
506 m van de accommodatie
USD 529 USD 476
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Fiumicino
    27 km

    Treinstations

    Roma San Pietro Station
    900 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Jacuzzi

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer058091-CAV-15115,IT058091B4RJJM6RAU
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Magikrooms Domus appartement gelegen?
      Magikrooms Domus appartement is in de wijk Pantheon gesitueerd, op 3 km afstand van het Forum van Trajanus.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Magikrooms Domus appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Magikrooms Domus appartement zijn onder andere Vaticaanstad, dat zich op een loopafstand van 20 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Magikrooms Domus appartement te verblijven?
      Een overnachting in Magikrooms Domus appartement kost €288.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Delizie Del Palato en Grecco Enjoy restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Magikrooms Domus appartement?
      Bij Magikrooms Domus appartement kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Magikrooms Domus appartement?
      Magikrooms Domus appartement meet 120 m².
    • Biedt Magikrooms Domus appartement laat in- en uitchecken?
      Ja, laat in- en uitchecken kan voor uw gemak geregeld worden bij Magikrooms Domus appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Fiumicino
    27 km

    Treinstations

    Roma San Pietro Station
    900 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Magikrooms Domus Rome

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten